AUTOTIP servis s.r.o.

AUTOTIP servis s.r.o.

Firma Jiří Novák, AUTOTIP-servis vznikla v Ústí nad Labem v roce 1991, kdy se stala jedním z prvních koncesionářů značky Opel v ČR. Z poměrně skromných začátků se tato firma rozrostla na silnou společnost, která má bezmála tři desítky zaměstnanců pracujících ve dvou provozovnách – v roce 1999 se totiž vedení firmy rozhodlo přiblížit své služby také obyvatelům Teplic a okolí, a tak v Teplicích vznikl v rekordně krátké době ze zdevastovaného motorestu ukázkový satelitní servis – plně vybavený a se zkušeným a proškoleným personálem.

"Už na samém začátku podnikání jsme si stanovili hodně vysoké cíle, co se týká kvality služeb. Nebylo to vůbec jednoduché, ale dnes mohu říci, že se nám postupně podařilo vytyčených cílů dosáhnout, " vzpomíná na začátky firmy její majitel Jiří Novák. "Během těch let usilovné práce jsme například zjistili, že dosáhnout vysoké kvality služeb je obtížné, ale ještě obtížnější a náročnější je vysoko nastavenou laťku udržet. Naši zákazníci si na kvalitu velice rychle zvykli a považují ji za samozřejmý standard. Ale na to mají samozřejmě plné právo a my každý den děláme maximum, abychom jejich důvěru nezklamali."

 

Společnost Jiří Novák, AUTOTIP-servis je pevně rozhodnuta i do budoucna udržet vysokou kvalitu svých služeb. Jedním z nástrojů vedoucích k dosažení tohoto cíle je např. program neustálého zvyšování kvalifikace zaměstnanců. Z pohledu zákazníků je určitě velmi příjemný také pocit, že firma je připravena se o ně postarat nejenom v pracovní době, ale i kdykoli ve dne v noci. Na pohotovostním telefonu jsou neustále připraveni servisní specialisté vyrazit za řidičem v nesnázích.

 

V září 2013 byla založena společnost AUTOTIP servis s.r.o. Její činnost byla oficiálně "spuštěna" 1.1.2016, kdy se společnost Jiří Novák, AUTOTIP-servis transformovala z fyzické osoby na právnickou. Pro naše zákazníky se v podstatě nic nemění.